Aktualności | Martex CNC - producent maszyn CNC

Aktualności

Ploter firmy Martex CNC trafił do Motomeble!

Kolejny klient zaufał maszynom Martex CNC! Od teraz firma Motomeble ma na stanie nasz ploter plazmowy, który pomoże im w realizacji kolejnych kreatywnych projektów. Pan Dominik, właściciel Motomebli, jest osobą o wyjątkowej pasji – projektuje umeblowanie dla miłośników motoryzacji, a jego specjalność to meble z samochodów!

Nasz ploter CNC pracuje dla Motomeble

Z radością informujemy, że firma Motomeble zdecydowała się nabyć jedną z naszych maszyn – wycinarkę plazmową CNC. Dzięki niej pan Dominik i jego zespół zrealizują wiele kreatywnych projektów i wprowadzą swoje nowe pomysły w życie. Część z nich już niedługo pojawi się na fanpage’u Motomeble.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do tak oryginalnej inicjatywy. Życzymy wielu udanych projektów stworzonych przy pomocy naszej maszyny!

Motomeble – „meblowy warsztat” z pomysłem

Motomeble pokazuje, jak łączyć współczesną technologię z kreatywnością i pasją. Firma zajmuje się produkcją mebli, które doceni każdy fan motoryzacji. Nie jest to jednak klasyczne domowe wyposażenie – do ich produkcji wykorzystywane są prawdziwe samochody!

Pan Dominik i jego współpracownicy mogą pochwalić się realizacjami takimi jak:

  • biurko z fiata 126p;
  • bar z Żuka dla STRADALE Classics;
  • kanapa z modelu Cadillac Fleetwood;
  • autorski projekt kanap i foteli kubełkowych z beczek.

Wszystkie projekty wykonywane są na zamówienie i personalizowane zgodnie z życzeniem klienta.

Realizacje Motomeble możesz zobaczyć na oficjalnej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/motomeble1/

Wypalarki plazmowe Martex CNC umożliwią Ci realizowanie nawet trudnych projektów!

Chcesz usprawnić produkcję i zredukować koszty w swojej firmie? Pomożemy Ci! Nasze maszyny plazmowe sprawdzą się w wielu pomysłowych zastosowaniach – takich jak produkcja mebli z karoserii samochodów. Współpracujemy z klientami z branży metalowej, konstrukcyjnej, reklamowej, stolarskiej i nie tylko.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Dzięki temu masz gwarancję, że każda maszyna CNC dostępna w naszym asortymencie spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe. Możesz ich produkcję to na własne oczy – wystarczy, że przyjdziesz do naszej firmy!

Specjalne wymagania? Stworzymy Twój własny ploter CNC

Realizujesz wyjątkowy projekt i potrzebna Ci wypalarka CNC na zamówienie? Zbudujemy ją tak, by w pełni odpowiadała Twoim wymaganiom.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i podzespoły produkowane na miejscu. Mamy też kilka asów w rękawie – autorskie rozwiązania, dzięki którym nasze wypalarki plazmowe są jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne. Nasz sprzęt poradzi sobie z cięciem i żłobieniem stali nierdzewnej oraz węglowej, aluminium i nie tylko.

Potrzebujesz plotera, który zapewni wysoką wydajność w dzień i w nocy? Zamów go w sklepie Martex CNC!


Druga wypalarka produkcji Martex CNC

na pokładzie Silesia-Term!

Śpieszymy z dobrą nowiną. U naszego klienta, Silesia-Term, zaczęła pracę już druga wypalarka plazmowa zbudowana przez naszą firmę. Dziękujemy za zaufanie!

Jak zaczęła się nasza współpraca?

W 2019 r. zgłosił się do nas właściciel firmy Silesia-Term z pytaniem o precyzyjne urządzenie do cięcia. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pomp ciepła, a więc rozwiązań ekologicznych, które muszą spełniać wyśrubowane normy. Gotowe produkty wypuszczane na rynek mają być wytrzymałe i działać bezawaryjnie. Nie jest to możliwe bez drobiazgowo wykonanych elementów, z których powstaje pompa ciepła!

W odpowiedzi na potrzeby naszego klienta przygotowaliśmy prezentację i przesłaliśmy próbki. Wyniki były zadowalające. Sprawiło to, że stworzyliśmy precyzyjną i wydajną wypalarkę plazmową.

Po jakimś czasie od pierwszego zamówienia do firmy Silesia-Term pojechało kolejne urządzenie o większym polu pracy, mianowicie model MTX 2030! Oznacza to dwie rzeczy. Przede wszystkim fakt, że producent pomp ciepła dynamicznie się rozwija. Dla nas z kolei to potwierdzenie, że wypalarki plazmowe naszego autorstwa doskonale sprawdziły się w praktyce. Stały się jednym z fundamentów, na których firma Silesia-Term opiera swoją produkcję.

Cieszymy się, że nasze maszyny są dla klienta wsparciem w strategicznych procesach.

Dlaczego warto wybrać nasze wypalarki plazmowe?

Duże znaczenie dla naszego Klienta miał fakt, że urządzenia powstają pod indywidualne wymagania. W ten sposób sprzęt jest przystosowany do pracy z materiałami określonej wielkości materiałami.

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego wprowadziliśmy zdalne wsparcie techniczne. Nasi eksperci łączą się z panelem urządzenia, diagnozują problem i naprawiają usterkę. Jednocześnie zapewniamy klasyczną opiekę techniczną, jeśli zaistnieje taka konieczność. Gwarantuje to utrzymanie ciągłości produkcji.

Zapewniamy szkolenia dla pracowników, którzy będą obsługiwali maszyny naszego autorstwa. Dzięki temu zespół operatorów jest w pełni przygotowany do pracy. Minimalizuje to też ryzyko pomyłek, a przez to strat w materiałach i opóźnień w realizacji zamówień.

W MartexCNC nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w doborze urządzeń do specyfiki prowadzonego biznesu. Podobnie jak w przypadku Silesia-Term, tak i w każdej innej firmie pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką wydajność cięcia i powtarzalną jakość. Dla klienta to oszczędność czasu i ograniczenie kosztów.

Rozwiń swój biznes razem z maszynami MartexCNC!

Kontynuacja współpracy z Silesia-Term to dowód, że produkowane przez nas wypalarki plazmowe spełniają wyśrubowane wymagania naszego Klienta. Jeśli chcesz poprawić wydajność produkcji w swojej firmie, a jednocześnie obniżyć koszty, skontaktuj się z nami.