Druga wypalarka produkcji Martex CNC na pokładzie Silesia-Term! | Martex CNC - producent maszyn CNC ...

Druga wypalarka produkcji Martex CNC na pokładzie Silesia-Term!

Śpieszymy z dobrą nowiną. U naszego klienta, Silesia-Term, zaczęła pracę już druga wypalarka plazmowa zbudowana przez naszą firmę. Dziękujemy za zaufanie!

Jak zaczęła się nasza współpraca?

W 2019 r. zgłosił się do nas właściciel firmy Silesia-Term z pytaniem o precyzyjne urządzenie do cięcia. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją pomp ciepła, a więc rozwiązań ekologicznych, które muszą spełniać wyśrubowane normy. Gotowe produkty wypuszczane na rynek mają być wytrzymałe i działać bezawaryjnie. Nie jest to możliwe bez drobiazgowo wykonanych elementów, z których powstaje pompa ciepła!

W odpowiedzi na potrzeby naszego klienta przygotowaliśmy prezentację i przesłaliśmy próbki. Wyniki były zadowalające. Sprawiło to, że stworzyliśmy precyzyjną i wydajną wypalarkę plazmową.

Po jakimś czasie od pierwszego zamówienia do firmy Silesia-Term pojechało kolejne urządzenie o większym polu pracy, mianowicie model MTX 2030! Oznacza to dwie rzeczy. Przede wszystkim fakt, że producent pomp ciepła dynamicznie się rozwija. Dla nas z kolei to potwierdzenie, że wypalarki plazmowe naszego autorstwa doskonale sprawdziły się w praktyce. Stały się jednym z fundamentów, na których firma Silesia-Term opiera swoją produkcję.

Cieszymy się, że nasze maszyny są dla klienta wsparciem w strategicznych procesach.

Dlaczego warto wybrać nasze wypalarki plazmowe?

Duże znaczenie dla naszego Klienta miał fakt, że urządzenia powstają pod indywidualne wymagania. W ten sposób sprzęt jest przystosowany do pracy z materiałami określonej wielkości materiałami.

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego wprowadziliśmy zdalne wsparcie techniczne. Nasi eksperci łączą się z panelem urządzenia, diagnozują problem i naprawiają usterkę. Jednocześnie zapewniamy klasyczną opiekę techniczną, jeśli zaistnieje taka konieczność. Gwarantuje to utrzymanie ciągłości produkcji.

Zapewniamy szkolenia dla pracowników, którzy będą obsługiwali maszyny naszego autorstwa. Dzięki temu zespół operatorów jest w pełni przygotowany do pracy. Minimalizuje to też ryzyko pomyłek, a przez to strat w materiałach i opóźnień w realizacji zamówień.

W MartexCNC nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w doborze urządzeń do specyfiki prowadzonego biznesu. Podobnie jak w przypadku Silesia-Term, tak i w każdej innej firmie pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką wydajność cięcia i powtarzalną jakość. Dla klienta to oszczędność czasu i ograniczenie kosztów.

Rozwiń swój biznes razem z maszynami MartexCNC!

Kontynuacja współpracy z Silesia-Term to dowód, że produkowane przez nas wypalarki plazmowe spełniają wyśrubowane wymagania naszego Klienta. Jeśli chcesz poprawić wydajność produkcji w swojej firmie, a jednocześnie obniżyć koszty, skontaktuj się z nami.

Twój partner w drodze do sukcesu

Martex CNC

Jesteśmy liderem rynku maszyn CNC oraz autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Zapraszamy na prezentację do siedziby firmy

Kontakt
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.