Leasing wypalarek plazmowych i maszyn CNC | Martex CNC - producent maszyn CNC

Leasing wypalarek plazmowych i maszyn CNC

Leasing maszyn CNC

Plotery plazmowe, wypalarki czy obrotnice do rur i profili są maszynami niezbędnymi przy obróbce metali. Przedsiębiorcom, którzy chcą uzupełnić swój park maszynowy o nasze urządzenia, proponujemy korzystną formę finansowania – leasing wypalarek plazmowych i maszyn CNC z naszej oferty. Pozwala on na korzystanie z oferowanych przez nas urządzeń już od pierwszego dnia po podpisaniu umowy przy jednoczesnej optymalnej spłacie należności w ratach.

Oferujemy korzystne warunki leasingu wypalarek plazmowych i maszyn CNC

Podpisując umowę na korzystanie z maszyn firmy Martex, możesz liczyć na korzyści takie jak:

  • szybka decyzja leasingowa,
  • wpłata wstępna od 0%,
  • wielowariantowe kalkulacje wstępne w kilka chwil od otrzymania zapytania ofertowego,
  • umowa leasingowa skrojona na miarę Twojego przedsiębiorstwa,
  • dopasowanie rat leasingowych do Twoich możliwości finansowych (także, jeśli prowadzisz działalność sezonową),
  • stała wysokość rat leasingowych przez cały okres trwania umowy (jeśli zdecydujesz się na wybór stałej stopy procentowej),
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing?

Przewaga leasingu maszyn CNC nad zakupem wynika przede wszystkim z rozłożenia kosztów nabycia sprzętu w czasie. Jeśli otrzymałeś intratne zlecenie lub z uwagi na potrzeby rynku chcesz rozszerzyć zakres świadczonych usług, leasing plotera czy wypalarki pozwoli Ci zacząć produkcję jeszcze zanim zgromadzisz potrzebne środki na ich nabycie. Natomiast w stosunku do kredytu inwestycyjnego leasing wyróżnia się znacznie prostszymi procedurami, mniej rygorystyczną oceną zdolności kredytowej oraz minimum formalności. Pozwoli Ci to pozyskać maszynę w znacznie krótszym czasie, ale przede wszystkim każdą opłatę leasingową zaliczysz w koszty i od każdej comiesięcznej raty odliczysz podatek VAT.

Jeśli jesteś zainteresowany uzupełnieniem swojego parku maszyn o nowe urządzenie, dzięki leasingowi nie będziesz tracić czasu na zdobywanie zaświadczeń, raportów i dokumentów finansowych, które pozwolą Ci dopełnić formalności. Wybierając leasing, masz większe szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji nawet, jeśli budżet Twojej firmy jest obciążony.

Umów się na pokaz cięcia

Zobacz maszynę na żywo!

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na pokaz cięcia, przeprowadzimy prezentację naszych maszyn i zaoferujemy wypalarki plazmowe dopasowane do Twojego profilu produkcyjnego.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.