O firmie | Martex CNC - producent maszyn CNC
producent maszyn cnc

M A R T E X C N C

Jesteśmy polskim producentem zaawansowanych technologicznie wypalarek plazmowych i gazowych. Tworzymy autorskie rozwiązania, które zagwarantują Ci bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach.

NAGRODY

Wyróżnienie na targach STOM BLECH & CUTTING 2022

Wypalarka plazmowa z serii Promax Professional została wyróżniona na targach branżowych STOM BLECH & CUTTING 2022 w Kielcach

CERTYFIKATY

Autoryzowany przedstawiciel Hypertherm

Autoryzowany przedstawiciel amerykańskiej marki Hypertherm

CERTYFIKAT WSPÓŁPRACY

certyfikat martex cnc

Certyfikat współpracy Igus sp. z o. o.

Zobacz, co o nas myślą nasi klienci

Martex CNC - partner biznesowy firmy Walter

Partner biznesowy firmy Walter

Wyobraź sobie, jak kiedyś wyglądała obróbka metali. Kowal rozgrzewał stal do czerwoności, a następnie obrabiał ją przy użyciu różnych narzędzi. Jego praca trwała całymi dniami i była potwornie ciężka. Zanim stworzył gotowy przedmiot, mijało wiele czasu. Efekty były natomiast bardzo różne i nie zawsze zadowalały zamawiających.

Współczesna technologia zmieniła obraz pracy. Jest naszym sprzymierzeńcem! Wykorzystujemy ją do stworzenia zaawansowanych wypalarek plazmowych i wypalarek plazmowo – gazowych. Maszyny są bardziej precyzyjne od człowieka, wydajniejsze i mogą pracować przez wiele godzin z jednakową jakością. Co to oznacza?

Dysponujemy rozwiązaniami, które skutecznie usprawnią pracę w Twojej firmie. Jest to możliwe za sprawą automatyzacji produkcji, która pozwala na redukcję kosztów i czasu obróbki. Wypalarki i plotery dzięki wysokiej precyzji pozwalają uzyskać detale o pożądanych parametrach technicznych. Dzięki temu zrealizujesz zadania w terminie i ograniczysz liczbę zwrotów.

Dostarczymy Ci indywidualnie skonfigurowane urządzenia, które na co dzień pracują w przemyśle metalowym, konstrukcyjnym, przemysłowym czy reklamowym. Dostosujemy je do potrzeb Twojej firmy.

 

 

Nasza wypalarka plazmowa z serii Promax Professional została wyróżniona na targach branżowych STOM BLECH & CUTTING 2022 w Kielcach. Zobacz, jak pracuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą MARTEX CNC:

WYPALARKI PLAZMOWE

WYPALARKI PLAZMOWO-GAZOWE

AGREGATY PLAZMOWE HYPERTHERM

OBROTNICE DO RUR I PROFILI

KOMPRESORY TŁOKOWE I ŚRUBOWE WALTER

WYPALARKA PLAZMOWA PROMAX PROFESSIONAL – nowość

Chcesz mieć nowe urządzenie u siebie w firmie już dziś?

Zapraszamy do kontaktu!

nasze maszyny sprzedajemy również do:

WSPIERAMY