O firmie | Martex CNC - producent maszyn CNC

Wyobraź sobie, jak kiedyś wyglądała obróbka metali. Kowal rozgrzewał stal do czerwoności, a następnie obrabiał ją przy użyciu różnych narzędzi. Jego praca trwała całymi dniami i była potwornie ciężka. Zanim stworzył gotowy przedmiot, mijało wiele czasu. Efekty były natomiast bardzo różne i nie zawsze zadowalały zamawiających.

Współczesna technologia zmieniła obraz pracy. Jest naszym sprzymierzeńcem! Wykorzystujemy ją do stworzenia zaawansowanych wypalarek plazmowych i wypalarek plazmowo – gazowych. Maszyny są bardziej precyzyjne od człowieka, wydajniejsze i mogą pracować przez wiele godzin z jednakową jakością. Co to oznacza?

Dysponujemy rozwiązaniami, które skutecznie usprawnią pracę w Twojej firmie. Jest to możliwe za sprawą automatyzacji produkcji, która pozwala na redukcję kosztów i czasu obróbki. Wypalarki i plotery dzięki wysokiej precyzji pozwalają uzyskać detale o pożądanych parametrach technicznych. Dzięki temu zrealizujesz zadania w terminie i ograniczysz liczbę zwrotów.

Dostarczymy Ci indywidualnie skonfigurowane urządzenia, które na co dzień pracują w przemyśle metalowym, konstrukcyjnym, przemysłowym czy reklamowym. Dostosujemy je do potrzeb Twojej firmy.

Jesteśmy polskim producentem zaawansowanych technologicznie wypalarek plazmowych i gazowych . Tworzymy autorskie rozwiązania, które zagwarantują Ci bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach.

Nasza wypalarka plazmowa z serii Promax Professional została wyróżniona na targach branżowych STOM BLECH & CUTTING 2022 w Kielcach. Zobacz, jak pracuje.

Chcesz mieć nowe urządzenie u siebie w firmie już dziś? Zapraszamy do kontaktu!

Nasza oferta:

  • Nowość wypalarka plazmowa PROMAX PROFESSIONAL
  • Wypalarki plazmowe
  • Wypalarki plazmowo-gazowe
  • Obrotnice do rur i profili
  • Agregaty plazmowe HyperTherm
  • Kompresory tłokowe i śrubowe WALTER

Zespół Martex CNC

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.