Ploter firmy Martex CNC trafił do Motomeble! | Martex CNC - producent maszyn CNC

Ploter firmy Martex CNC trafił do Motomeble!

Kolejny klient zaufał maszynom Martex CNC! Od teraz firma Motomeble ma na stanie nasz ploter plazmowy, który pomoże im w realizacji kolejnych kreatywnych projektów. Pan Dominik, właściciel Motomebli, jest osobą o wyjątkowej pasji – projektuje umeblowanie dla miłośników motoryzacji, a jego specjalność to meble z samochodów!

Nasz ploter CNC pracuje dla Motomeble

Z radością informujemy, że firma Motomeble zdecydowała się nabyć jedną z naszych maszyn – wycinarkę plazmową CNC. Dzięki niej pan Dominik i jego zespół zrealizują wiele kreatywnych projektów i wprowadzą swoje nowe pomysły w życie. Część z nich już niedługo pojawi się na fanpage’u Motomeble.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do tak oryginalnej inicjatywy. Życzymy wielu udanych projektów stworzonych przy pomocy naszej maszyny!

Motomeble – „meblowy warsztat” z pomysłem

Motomeble pokazuje, jak łączyć współczesną technologię z kreatywnością i pasją. Firma zajmuje się produkcją mebli, które doceni każdy fan motoryzacji. Nie jest to jednak klasyczne domowe wyposażenie – do ich produkcji wykorzystywane są prawdziwe samochody!

Pan Dominik i jego współpracownicy mogą pochwalić się realizacjami takimi jak:

  • biurko z fiata 126p;
  • bar z Żuka dla STRADALE Classics;
  • kanapa z modelu Cadillac Fleetwood;
  • autorski projekt kanap i foteli kubełkowych z beczek.

Wszystkie projekty wykonywane są na zamówienie i personalizowane zgodnie z życzeniem klienta.

Realizacje Motomeble możesz zobaczyć na oficjalnej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/motomeble1/

Wypalarki plazmowe Martex CNC umożliwią Ci realizowanie nawet trudnych projektów!

Chcesz usprawnić produkcję i zredukować koszty w swojej firmie? Pomożemy Ci! Nasze maszyny plazmowe sprawdzą się w wielu pomysłowych zastosowaniach – takich jak produkcja mebli z karoserii samochodów. Współpracujemy z klientami z branży metalowej, konstrukcyjnej, reklamowej, stolarskiej i nie tylko.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Dzięki temu masz gwarancję, że każda maszyna CNC dostępna w naszym asortymencie spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe. Możesz ich produkcję to na własne oczy – wystarczy, że przyjdziesz do naszej firmy!

Specjalne wymagania? Stworzymy Twój własny ploter CNC

Realizujesz wyjątkowy projekt i potrzebna Ci wypalarka CNC na zamówienie? Zbudujemy ją tak, by w pełni odpowiadała Twoim wymaganiom.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i podzespoły produkowane na miejscu. Mamy też kilka asów w rękawie – autorskie rozwiązania, dzięki którym nasze wypalarki plazmowe są jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne. Nasz sprzęt poradzi sobie z cięciem i żłobieniem stali nierdzewnej oraz węglowej, aluminium i nie tylko.

Potrzebujesz plotera, który zapewni wysoką wydajność w dzień i w nocy? Zamów go w sklepie Martex CNC!

Twój partner w drodze do sukcesu

Martex CNC

Jesteśmy liderem rynku maszyn CNC oraz autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Zapraszamy na prezentację do siedziby firmy

Kontakt