Ploter firmy Martex CNC trafił do Motomeble! | Martex CNC - producent maszyn CNC ...

Ploter firmy Martex CNC trafił do Motomeble!

Kolejny klient zaufał maszynom Martex CNC! Od teraz firma Motomeble ma na stanie nasz ploter plazmowy, który pomoże im w realizacji kolejnych kreatywnych projektów. Pan Dominik, właściciel Motomebli, jest osobą o wyjątkowej pasji – projektuje umeblowanie dla miłośników motoryzacji, a jego specjalność to meble z samochodów!

Nasz ploter CNC pracuje dla Motomeble

Z radością informujemy, że firma Motomeble zdecydowała się nabyć jedną z naszych maszyn – wycinarkę plazmową CNC. Dzięki niej pan Dominik i jego zespół zrealizują wiele kreatywnych projektów i wprowadzą swoje nowe pomysły w życie. Część z nich już niedługo pojawi się na fanpage’u Motomeble.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do tak oryginalnej inicjatywy. Życzymy wielu udanych projektów stworzonych przy pomocy naszej maszyny!

Motomeble – „meblowy warsztat” z pomysłem

Motomeble pokazuje, jak łączyć współczesną technologię z kreatywnością i pasją. Firma zajmuje się produkcją mebli, które doceni każdy fan motoryzacji. Nie jest to jednak klasyczne domowe wyposażenie – do ich produkcji wykorzystywane są prawdziwe samochody!

Pan Dominik i jego współpracownicy mogą pochwalić się realizacjami takimi jak:

  • biurko z fiata 126p;
  • bar z Żuka dla STRADALE Classics;
  • kanapa z modelu Cadillac Fleetwood;
  • autorski projekt kanap i foteli kubełkowych z beczek.

Wszystkie projekty wykonywane są na zamówienie i personalizowane zgodnie z życzeniem klienta.

Realizacje Motomeble możesz zobaczyć na oficjalnej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/motomeble1/

Wypalarki plazmowe Martex CNC umożliwią Ci realizowanie nawet trudnych projektów!

Chcesz usprawnić produkcję i zredukować koszty w swojej firmie? Pomożemy Ci! Nasze maszyny plazmowe sprawdzą się w wielu pomysłowych zastosowaniach – takich jak produkcja mebli z karoserii samochodów. Współpracujemy z klientami z branży metalowej, konstrukcyjnej, reklamowej, stolarskiej i nie tylko.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Dzięki temu masz gwarancję, że każda maszyna CNC dostępna w naszym asortymencie spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe. Możesz ich produkcję to na własne oczy – wystarczy, że przyjdziesz do naszej firmy!

Specjalne wymagania? Stworzymy Twój własny ploter CNC

Realizujesz wyjątkowy projekt i potrzebna Ci wypalarka CNC na zamówienie? Zbudujemy ją tak, by w pełni odpowiadała Twoim wymaganiom.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i podzespoły produkowane na miejscu. Mamy też kilka asów w rękawie – autorskie rozwiązania, dzięki którym nasze wypalarki plazmowe są jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne. Nasz sprzęt poradzi sobie z cięciem i żłobieniem stali nierdzewnej oraz węglowej, aluminium i nie tylko.

Potrzebujesz plotera, który zapewni wysoką wydajność w dzień i w nocy? Zamów go w sklepie Martex CNC!

Twój partner w drodze do sukcesu

Martex CNC

Jesteśmy liderem rynku maszyn CNC oraz autoryzowanym przedstawicielem Hypertherm. Zapraszamy na prezentację do siedziby firmy

Kontakt
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.