Przecinarki plazmowe Hypertherm Powermax | Martex CNC
Przecinarki plazmowe Hypertherm

GWARANTOWANA JAKOŚĆ CIĘCIA

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Przecinanie elementów metalowych metodami mechanicznymi z pewnością jest czasochłonne i nie gwarantuje wysokiej precyzji cięcia. Ponadto po pracy piły tarczowej czy taśmowej albo nożyc do cięcia blachy pozostaje ślad, który wymaga dalszej obróbki. Wygładzanie nierównych, ostrych krawędzi oznacza przedłużenie czasu wykonania elementu, a w konsekwencji również wzrostu kosztów produkcji. Przecinarki plazmowe znacznie upraszczają ten proces oraz poprawiają komfort pracy.

  Hypertherm Powermax – systemy przecinarek plazmowych

  Przecinarki plazmowe są nowoczesnymi narzędziami spawalniczymi, bez których nie może się obejść żaden profesjonalny warsztat. Stanowią znacznie lepszą alternatywę dla innych urządzeń tnących, gdyż są o wiele bardziej efektywne. Cięcie plazmą jest stosowane od wielu lat, jednak dopiero od niedawna zdobywa popularność. Do jej wzrostu przyczyniają się też nowoczesne przecinarki plazmowe CNC, dostarczane na rynek przez producentów takich jak amerykańska firma Hypertherm. Powermax jest opatentowaną przez nią rodziną siedmiu systemów przeznaczonych do żłobienia i cięcia metali.

  Hypertherm Powermax jest rodziną produktów, których początki sięgają 1968 r. Właśnie wtedy w małym garażu narodziła się nowoczesna koncepcja cięcia metali plazmą powietrzną. Obecnie firma Richarda Coucha, liczy już 1400 pracowników i jest obecna w 93 krajach na świecie. Przecinarki plazmowe CNC tej marki charakteryzują się wysoką wytrzymałością i są przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Dlatego mogą być wykorzystywane zarówno w przemyśle, jak i w warsztatach serwisowych czy hobbystycznych.

  Przecinarki Hypertherm Powermax dostępne w naszej ofercie

  W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć tych nowoczesnych urządzeń do obróbki metali. Oferujemy przecinarki Hypertherm Powermax w kilku wariantach, co pozwala na dobór modelu do typu zadań realizowanych w firmie. Poszczególne modele różnią się między innymi maksymalną grubością cięcia – od 10 do 44 mm. Zależnie od rozmiaru systemu przecinarki plazmowe CNC mogą pracować z różną wydajnością. Największe modele 125 A przecinają metale o grubości 38 mm w tempie do 4,57 cm/min.