Hypertherm Powermax 105 A przecinarka plazmowa | Martex CNC
Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 105 SYNC

Przecinarka Hypertherm Powermax 105 SYNC

Technologia cięcia plazmowego, która od lat wykorzystywana jest w zakładach produkcyjnych, zapewnia zarówno doskonałe efekty pracy, jak i oszczędność czasu oraz minimalne koszty eksploatacji. Jakościowa obróbka metali możliwa jest dzięki zaawansowanym przecinarkom, w tym urządzeniu z naszej oferty – Hypertherm Powermax 105 SYNC.

Hypertherm, jako projektant i producent najbardziej zaawansowanych rozwiązań do cięcia metalu na świecie, jest twórcą takich urządzeń, jak przecinarka Powermax 105 SYNC. To wysoce wydajny i w pełni niezawodny system obróbki metodami metodą ręczną, jak i zmechanizowaną. Oferuje przemysłową wydajność pozwalającą na wykonywanie najbardziej wymagających prac w zakresie cięcia i żłobienia.

Maksymalna elastyczność obróbki

Przecinarka Powermax 105 SYNC stanowi profesjonalny system plazmowy przeznaczony do cięcia i żłobienia metalu o grubości do 32 mm (cięcie ręczne) lub do 22 mm (przebijanie zmechanizowane). Aż siedem typów palnika Duramax™ zapewnia maksymalną elastyczność obróbki przy mocy wyjściowej 105 SYNC.

System Powermax 105 SYNC ułatwia wiele czynności w zakresie obróbki metalu. Z powodzeniem urządzenie to może być wykorzystywane zarówno do cięcia (ciągniętego, dokładnego, powierzchniowego i zmechanizowanego), jak też do żłobienia z maksymalną kontrolą i z maksymalnym usuwaniem, które służy uzyskaniu głębokich profilów żłobionych.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

Główne zalety przecinarek Hypertherm Powermax 105 SYNC

Innowacyjna przecinarka to nie tylko wiele zastosowań w procesach obróbki metali. Zaletami urządzenia są również:

  • wysoka produktywność – za sprawą trzykrotnie szybszego cięcia obróbka stali realizowana w znacznie krótszym czasie niż w systemach paliwowo-tlenowych,
  • doskonała jakość cięcia i żłobienia – oznacza odczuwalne skrócenie czasu potrzebnego na szlifowanie i przygotowanie krawędzi,
  • łatwość obsługi – intuicyjne palniki i brak konieczności zmiany ciśnienia powietrza gwarantuje wygodę pracy nawet dla początkujących operatorów,
  • niezawodne działanie – Palniki Duramax™ zaprojektowano w sposób zapewniający wysoką moc i jednocześnie odporność na ciepło,
  • niskie koszty eksploatacji – wyjątkowa trwałość komponentów pozwala na obniżenie kosztów napraw i zminimalizowanie przestojów w produkcji.

Planujesz automatyzację linii produkcyjnej? Zależy Ci na skróceniu czasu obróbki i uzyskiwaniu precyzyjnie wykonanych i powtarzalnych elementów? Zainwestuj w profesjonalne rozwiązania, takie jak przecinarka Hypertherm Powermax 105 SYNC. Skontaktuj się z naszym zespołem doradców, by uzyskać szczegółowe informacje o urządzeniu.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.