Hypertherm Powermax 125A przecinarka plazmowa | Martex CNC
Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 125 A

Przecinarka Hypertherm Powermax 125 A

Przecinarka plazmowa Powermax 125 zalicza się do nowoczesnego systemu urządzeń przeznaczonych do przecinania materiałów z bardzo wysoką precyzją. Charakteryzują ją bardzo wysoka wydajność przy maksymalnej mocy napięcia oraz niezawodność pracy nawet w trudnych warunkach. Atutem Powermax 125 jest wbudowana technologia Smart Sense, która odpowiada za automatyczną regulację ciśnienia gazu. Dzięki temu operator może maksymalnie skoncentrować się na wykonywanej czynności cięcia.

Zalety Hypertherm Powermax 125

Bez wątpienia jednymi z największych atutów przecinarki Powermax 125 są wysoka wydajność i precyzja. Nie są to jedyne zalety urządzenia. Model jest wygodny i łatwy w obsłudze, a wykorzystane technologie sprawiają, że rola operatora jest ograniczona do minimum. Zastosowanie Hypertherm Powermax 125A do wykonywania prac obróbczych pozwala obniżyć koszty wykonania zadania zwłaszcza przy zastosowaniu specjalnych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki specjalnej technologii ochronnej palniki zużywają się czterokrotnie wolniej, co zmniejsza koszt ich zakupu w skali miesiąca czy roku.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

przecinarki plazmowe hypertherm powermax

Powermax 125 – jedno urządzenie, wiele możliwości cięcia

Przecinarka Hypertherm Powermax 125 jest urządzeniem o szerokich możliwościach wykorzystania. Za jej pomocą można wykonywać różne rodzaje cięć, zarówno służących dzieleniu materiału, jak i wykonywaniu żłobień w jego powierzchni. Standardowe możliwości przecinarki to:

  • cięcie precyzyjne – skutecznie realizowane dzięki dyszom FineCut,
  • cięcie ciągnięte,
  • cięcie powierzchniowe – do jego wykonania jest niezbędny palnik o kącie 45 stopni,
  • cięcie zautomatyzowane – jego realizację umożliwia wbudowany port CPC,
  • żłobienie – wykonywane w jednej z dwóch form: z precyzyjną kontrolą procesu oraz agresywniejszym wykonywaniem głębokich profili w materiale.

Dzięki dużej mocy przecinarka plazmowa Powermax 125 umożliwia pracę z materiałami o grubości do 57 mm. W przypadku palnika ręcznego zalecana szybkość przecinania materiałów o grubości 38 mm wynosi 457 mm/min, a odcinanie materiałów o maksymalnej grubości 57 mm – z prędkością 125 mm/min.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.