Hypertherm Powermax 85A przecinarka plazmowa | Martex CNC ...
Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 85 SYNC

Przecinarka Hypertherm Powermax 85 SYNC

Cięcie plazmowe to efektywny sposób obróbki metali, który znajduje wiele zastosowań w procesach produkcyjnych. Z myślą o ich maksymalizacji powstają nowoczesne urządzenia, takie jak przecinarka Hypertherm Powermax 85 SYNC, jaką mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie. 

System plazmowy Powermax 85 SYNC łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne z wszechstronnością, którą gwarantuje możliwość wyboru jednego z czterech wariantów palnika Duramax o mocy cięcia 85 A. Urządzenie zapewnia świetne rezultaty i wydajną pracę, która realizowana jest sprawnie i niskim kosztem.

Szerokie zastosowanie Hypertherm Powermax 85 SYNC

Powermax85 to najlepszy system cięcia i żłobienia plazmą metalu. Dzięki zaawansowanemu urządzeniu możliwe jest ręczne cięcie i żłobienie metalu do 25 mm grubości lub przebijanie zmechanizowane do 20 mm.

Interfejs CNC i złącze palnika FastConnect zapewnia wszechstronność w zastosowaniach ręcznych i zmechanizowanych. Przecinarkę z łatwością dostosować można do wykonywania różnych zadań, w tym cięć: ciągniętego, dokładnego, powierzchniowego i zmechanizowanego oraz żłobień: z maksymalną kontrolą i z maksymalnym usuwaniem, które pozwala na uzyskanie głębokich profilów żłobionych.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

Zalety innowacyjnej przecinarki Hypertherm Powermax 85 SYNC

Mnogość zastosowań przecinarki to nie jedyne jej atuty. Wśród zalet urządzenia na uwagę zasługują również:

 • wysoka produktywność – urządzenie umożliwia szybsze o nawet 250% (w porównaniu z systemami paliwowo-tlenowymi ) cięcie plazmowe miękkiej stali 12 mm,
 • doskonała jakość cięcia i żłobienia – pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na szlifowanie i przygotowanie krawędzi,
 • łatwość obsługi – opatentowana technologia cięcia jest prosta nawet dla początkujących operatorów,
 • niezawodne działanie – dzięki konstrukcji Powercool™ wewnętrzne komponenty są właściwe chłodzone, co wydłuża bezawaryjność urządzenia,
 • niskie koszty eksploatacji – ponadprzeciętna trwałość komponentów oznacza niskie koszty napraw i minimalizacje przestojów warsztatu.

Szukasz przecinarki plazmowej, która sprosta Twoim wymaganiom produkcyjnym? Postaw na dystrybuowane przez nas przecinarki Hypertherm, takie jak przedstawiony tu model Powermax85. W razie wszelkich pytań dotyczących urządzenia oraz dopasowanych do niego akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych prosimy o kontakt z zespołem doświadczonych doradców Martex CNC.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.