Wypalarki plazmowe, polski producent maszyn CNC | Martex CNC ...

MARTEX CNC – Polski producent maszyn CNC

Martex CNC: wypalarki plazmowe i maszyny CNC polskiej produkcji!

Jesteśmy Polskim producentem ploterów plazmowych produkującym szybkie, wydajne i bezawaryjne oraz proste w obsłudze wypalarki plazmowe, plazmowo-gazowe oraz wycinarki ze stołem odciągowym. Dowolnie skonfigurowane o różnych polach roboczych (pod typowe arkusze blachy jak i niestandardowe rozmiary) z możliwością rozbudowy do 12m. Jako autoryzowany przedstawiciel Hypertherm proponujemy źródła najwyższej klasy dobrane indywidualnie do potrzeb klienta.

Nasze maszyny mają zastosowanie w wielu sektorach przemysłu: metalowym, konstrukcyjnym, przemysłowym, stolarskim, reklamowym i wielu innych.

Wypalarki CNC umożliwiają automatyzację produkcji, redukcję jej kosztów poprzez skrócenie czasu obróbki, powtarzalność wdrażanych elementów oraz precyzję. W naszych autorskich ploterach stosujemy tylko firmowe podzespoły oraz autorskie rozwiązania, które dają gwarantuję bezawaryjnej pracy nawet w najcięższych warunkach

MARTEX CNC – Polski producent maszyn CNC

MARTEX CNC – Autoryzowany przedstawiciel marki Hypertherm

Wybierz profesjonalne wypalarki CNC

Chcesz zautomatyzować swoją linię produkcyjną i znacznie zredukować koszty jakie ponosi Twoja firma? Pragniesz znacznie skrócić proces obróbki, a jednocześnie uzyskać niezwykłą precyzję działania i tworzyć powtarzalne elementy? Doskonałym sposobem na osiągnięcie tych celów jest inwestycja w zaawansowane technologicznie urządzenia, takie jak wypalarki plazmowe oraz plotery frezujące.

Martex CNC to polski producent maszyn CNC, który zajmuje silną pozycję na rynku i wspiera swoim asortymentem firmy z różnorodnych sektorów, w tym branży konstrukcyjnej, przemysłowej, metalowej, stolarskiej oraz reklamowej. Martex CNC posiada w swej ofercie m.in. takie specjalistyczne produkty jak przycinarki Hypertherm, obrotnice do rur i profili, kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, a także maszyny do obróbki metalu i drewna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy.

Zobacz, co o nas myślą klienci

Postaw na innowację i zmodernizuj swoją linię produkcyjną

Dbamy o jak najwyższą jakość naszych maszyn plazmowych i wypalarek CNC, a we wszystkich urządzeniach wykorzystujemy nasze własne podzespoły, które przyczyniają się do bezusterkowego działania produktów Martex CNC. Sprawdzone komponenty, a także szereg autorskich rozwiązań, które wprowadziliśmy do naszych produktów, wpływa na to, iż pracują one szybko i efektywnie, jednocześnie gwarantując nadzwyczajną precyzję i jakość cięcia.

Wypalarki CNC doskonale nadają się do cięcia i żłobienia takich materiałów jak stal nierdzewna, aluminium oraz stal węglowa i stopowa. Z kolei maszyny do obróbki drewna poradzą sobie z płytami wiórowymi, MDF, PLEXI oraz PCF. Uwzględniliśmy również szereg dodatkowego wyposażenia, w tym znaczniki laserowe, uchwyty kolizyjne, palniki gazowe, a także układy centralnego smarowania.

Warto podkreślić, iż Martex CNC to nie tylko znany producent maszyn CNC, ale również autoryzowany przedstawiciel marki Hypertherm w Polsce. Właśnie dlatego jednym z kluczowych urządzeń w naszej ofercie są przecinarki plazmowe produkowane przez tego cenionego amerykańskiego wytwórcę. W naszej ofercie szereg modeli urządzeń Hypertherm, które zapewniają różną grubość cięcia, a ich moc za każdym razem jest dopasowywana do wymagań danego Klienta. W asortymencie posiadamy również materiały eksploatacyjne, które doskonale uzupełniają produkty Hypertherm.

Zaufaj sprawdzonemu producentowi maszyn CNC

Chcemy, by nasi Klienci byli w stanie jak najlepiej poznać produkty Martex CNC przed ich zakupem, dlatego też w siedzibie firmy przeprowadzamy pokazy na żywo. Dzięki bezpośredniej prezentacji naszych maszyn plazmowych każdy może zobaczyć działanie urządzeń i zdecydować czy odpowiadają na potrzeby danego przedsiębiorstwa.  Co więcej, nasza firma oferuje Klientom bogate wsparcie techniczne i serwisowe, które umożliwia bezproblemowe korzystanie z urządzeń plazmowych przez długie lata.

Zespół Martex CNC zapewnia również szkolenia operatorskie, dzięki którym Twoi pracownicy szybko opanują profesjonalną obsługę zakupionych maszyn. Masz pytania dotyczące prezentowanej oferty polskich maszyn CNC? Chcesz przyjrzeć się bliżej wybranym modelom? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zespół doświadczonych doradców Martex CNC z chęcią udzieli Ci wszelkich dodatkowych informacji na temat dostępnych produktów, a także pomoże w wyborze maszyn, które są jak najlepiej dopasowane do danego profilu produkcyjnego.

Co mamy na myśli mówiąc „plazma CNC”?

Plazma CNC to rodzaj narzędzia do cięcia, które wykorzystuje łuk plazmowy do przecinania metali. CNC oznacza, że ​​urządzenie jest kontrolowane za pomocą programu komputerowego, który precyzyjnie steruje ruchami maszyny i cięciem materiału.

Plazma CNC składa się z urządzenia tnącego, które wytwarza strumień plazmy, czyli gaz pod wysokim ciśnieniem, jonizowany w taki sposób, że staje się przewodzący elektrycznie. Ten strumień plazmy następnie przecina metalowe arkusze lub płyty w dokładnie określony sposób, dzięki czemu uzyskuje się pożądany kształt.

Najczęstsze zastosowania plazmy CNC

Plazma CNC jest bardzo popularna w przemyśle metalowym ze względu na swoją skuteczność i precyzję. Poniżej przedstawiamy niektóre zastosowania plazmy do cięcia metalu:

  • Przemysł motoryzacyjny – plazma CNC jest często wykorzystywana do produkcji elementów karoserii samochodowej, a także do cięcia rur wydechowych i elementów silnikowych.
  • Przemysł energetyczny – cięcie elementów stalowych wytwarzanych dla elektrowni, takich jak turbiny, rurociągi i konstrukcje nośne odbywa się przy pomocy plazmy CNC.
  • Przemysł budowlany – podobnie jak w przemyśle energetycznym plazma CNC jest służy do cięcia blach, rur i innych elementów metalowych używanych w konstrukcjach budowlanych, takich jak hale, mosty, wieże, itp.
  • Produkcja rur – wycinanie otworów, kształtów i faz na rurach stalowych to domena plazmy CNC.
  • W reklamie i dekoracji plazma CNC znajduje zastosowanie do cięcia metalowych znaków, dekoracji oraz elementów architektonicznych.
  • Obróbka metali – pierwsze co kojarzy się z wykorzystaniem plazmy CNC. Cięcie metalowych części maszyn i narzędzi np. ze stali.
  • Przemysł stoczniowy – w przemyśle stoczniowym plazma CNC jest stosowana do cięcia elementów stalowych dla statków i innych jednostek pływających.
  • Przemysł obronny – wytwarzanie elementów pancernych do celów wojskowych.
  • Przemysł lotniczy – produkcja elementów konstrukcyjnych dla samolotów i innych statków powietrznych.

Przy pomocy plazmy CNC można ciąć metale o różnych grubościach, kształtach i rozmiarach. Jest to skuteczna i precyzyjna metoda cięcia, która umożliwia tworzenie skomplikowanych wzorów i kształtów, które trudno uzyskać innymi sposobami.

Umów się na pokaz cięcia

Zobacz maszynę na żywo!

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na pokaz cięcia, przeprowadzimy prezentację naszych maszyn i zaoferujemy wypalarki plazmowe dopasowane do Twojego profilu produkcyjnego.

PARTNERZY

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.