Kompresory śrubowe | Martex CNC - producent maszyn CNC ...

Kompresory tłokowe

Sprężarki śrubowe na zbiorniku 500 L

(z osuszaczem i dwoma filtrami 1 i 0.01 mikrona)

Kompresory śrubowe: stała dostawa ciśnienia

Kompresory śrubowe oferowane przez firmę Martex CNC to nowoczesne, wydajne urządzenia, gwarantujące nieprzerwaną dostawę stałego ciśnienia. Zaawansowane technologicznie kompresory śrubowe wykorzystuje się w wyspecjalizowanych zakładach pracy. Cechuje je również łatwa obsługa, wobec czego operatorzy nie mają problemu z wdrożeniem ich w parku maszynowym.

Zaawansowane ergonomicznie sprężarki śrubowe są doskonałym rozwiązaniem w przypadku firm świadomych tego, jak istotne jest wdrażanie energooszczędnych wymagań związanych z pozyskiwaniem sprężonego powietrza. Ich niezawodna praca, trwająca przez cały czas jest nie tylko przyjazna dla środowiska naturalnego, ale również wiąże się ze sporymi oszczędnościami. Renomowany producent kompresorów śrubowych stosując elektroniczne systemy sterowania, wprowadził innowacyjne sposoby, przekładające się na bezawaryjną i sprawną pracę kompresorów.

Kompresory śrubowe: uniwersalne zastosowanie 

Unowocześnione kompresory śrubowe przemysłowe można stosować nie tylko w fabrykach, czy w przedsiębiorstwach o charakterze przemysłowym, ale też w firmach spożywczych i farmaceutycznych. Doświadczenie w produkcji, jak i praktycznym wykorzystaniu sprężarek znajduje uzasadnienie w cechach kolejnych modeli. Nowoczesne kompresory śrubowe są dzięki temu przydatne, solidne i nad wyraz wydajne. Świadczą o tym między innymi takie funkcjonalności jak:

 • możliwość wyregulowania ciśnienia w dowolny sposób,
 • możliwość sprawdzenia napięcia,
 • opcja ustawienia czasu rozładowania sprężarki,
 • informowanie o zbyt wysokiej temperaturze,
 • optymalna moc silnika,
 • uodpornienie na uszkodzenia różnego rodzaju.

Dzięki temu, że oferowane kompresory śrubowe napędzane są bezpośrednio, zwiększona jest ich sprawność i wydajność. Wystarczy zapoznać się z parametrami technicznymi poszczególnych urządzeń, by dopasować konkretnie do warunków panujących w wyznaczonym zakładzie pracy. Dostępne warianty sprawdzają się świetnie w warunkach przemysłowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.