Maszyny do obróbki metalu | Martex CNC - producent maszyn CNC ...

Maszyny do obróbki metalu

Metale stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów. Produkuje się z nich części maszyn i urządzeń, przedmiotów użytkowych, dekoracyjnych, mebli, konstrukcji i wiele innych detali, wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Obróbka tych materiałów wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu, który umożliwi cięcie i formowanie pożądanych kształtów. Maszyny do obróbki metalu to nie tylko tokarki i frezarki, ale również urządzenia do wycinania elementów.

Jak wygląda obsługa wypalarki plazmowej?

Zapytaj o ofertę

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Maszyny do cięcia metalu

  Wycinanie z blachy stalowej nie jest łatwe ze względu na to, że materiał ten jest stosunkowo twardy i trudny w obróbce. Nawet przecięcie arkusza na dwie części wymaga wytrzymałego narzędzia, środków ochrony osobistej oraz dodatkowej obróbki przecinanych krawędzi. Tradycyjne piły tarczowe czy taśmowe nie zawsze zapewniają właściwe efekty. Dlatego wszędzie tam, gdzie jest wymagana duża precyzja, sprawdzają się plotery CNC.

  Te specjalistyczne maszyny do cięcia metalu są wyposażone w autorskie rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki nim pracują nie tylko bardzo wydajnie, ale również zapewniają wysoką precyzję i powtarzalność wykonywanych elementów. Ponadto nasze plotery plazmowe są sterowane numerycznie, co zapewnia znacznie większą kontrolę nad parametrami pracy. Eliminują też błędy ludzkie, których następstwem są straty materiałowe i wysokie koszty produkcji.

  Plotery plazmowe w ofercie Martex CNC

  Oferujemy profesjonalne maszyny do obróbki metalu przeznaczone głównie do cięcia arkuszy blachy i wycinania z nich pożądanych elementów. Nasze plotery plazmowe różnią się między innymi wielkością powierzchni roboczej. Pozwala to na dobór urządzenia do profilu produkcji oraz do dostępnego miejsca. Wszystkie maszyny do cięcia metalu są sterowane numerycznie. Ponadto, port USB pozwala na podpięcie dowolnego nośnika danych i przeniesienie do komputera urządzenia rysunków technicznych.

  Plotery CNC są przystosowane do profesjonalnego cięcia oraz żłobienia materiałów takich jak stal węglowa, stal stopowa i nierdzewna oraz aluminium. Uniwersalność wypalarek sprawia, że znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, od maszynowego i motoryzacyjnego, przez stolarstwo, po branżę reklamową.

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.