Hypertherm Powermax 65A przecinarka plazmowa | Martex CNC ...
Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 65 SYNC

Przecinarka Hypertherm Powermax 65 SYNC

Hypertherm Powermax 65 SYNC jest systemem przecinania plazmą powietrzną zarówno metodą ręczną, jak i zautomatyzowaną. Urządzenie zostało skonstruowane z przeznaczeniem do cięcia lub żłobienia metali o maksymalnej grubości do 25 mm oraz do odcinania elementów o grubości do 32 mm.

Zastosowana technologia sprawia, że przecinarka Hypertherm Powermax 65 SYNC  jest nie tylko tańsza w eksploatacji, ale też wydajniejsza w stosunku do przecinarek paliwowo-tlenowych. Przecinanie miękkiej blachy stalowej o grubości 12 mm jest o 150% szybsze.

Cena a efektywność

Cena urządzenia Hypertherm Powermax 65 SYNC  kształtuje się na poziomie kilkunastu tysięcy złotych, jednak z pewnością nie powinna być powodem do rezygnacji z zakupu. Za wyborem tego nowoczesnego modelu przemawiają jego trwałość, efektywność i efekty pracy. Cechy takie jak duża wydajność energetyczna czy wysoka trwałość materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że urządzenie jest o wiele tańsze w eksploatacji od tradycyjnych rozwiązań. Ponadto niezrównana jakość cięcia i żłobienia eliminuje potrzebę żmudnego i czasochłonnego szlifowania krawędzi.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

Charakterystyka przecinarki Hypertherm Powermax 65 SYNC

Prezentowana przecinarka plazmowa stanowi przykład nowoczesnego urządzenia, wyposażonego w wiele innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań technicznych. Ich celem jest poprawa parametrów pracy takich jak czas i jakość cięcia, efektywność, trwałość i okres bezawaryjnej pracy czy komfort obsługi. Składają się na to:

 • technologia SpringStart™ odpowiedzialna za niezmienność warunków rozruchu oraz trwałość palników,
 • technologia Smart Sense™, dzięki której ciśnienie powietrza jest automatycznie dostosowywane do długości palnika i trybu roboczego,
 • odporne na wysokie temperatury i bardzo trwałe palniki Duramax™,
 • wysoka tolerancja napięcia, dzięki której wydajniej pracują generatory silnikowe,
 • ulepszona osłona Hypertherm Powermax 65 SYNC, która ogranicza osadzanie się żużlu, a w efekcie również korzystnie wpływa na płynność cięcia ciągniętego,
 • duża wydajność energetyczna.

Zastosowane technologie i rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne sprawiają, że przecinarka Hypertherm Powermax 65 SYNC jest niezbędnym i sprawdzonym elementem wyposażenia każdej firmy zajmującej się obróbką metali.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.