Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 65A

Przecinarka Hypertherm Powermax 65A

Hypertherm Powermax 65 A jest systemem przecinania plazmą powietrzną zarówno metodą ręczną, jak i zautomatyzowaną. Urządzenie zostało skonstruowane z przeznaczeniem do cięcia lub żłobienia metali o maksymalnej grubości do 25 mm oraz do odcinania elementów o grubości do 32 mm.

Zastosowana technologia sprawia, że przecinarka Hypertherm Powermax 65 jest nie tylko tańsza w eksploatacji, ale też wydajniejsza w stosunku do przecinarek paliwowo-tlenowych. Przecinanie miękkiej blachy stalowej o grubości 12 mm jest o 150% szybsze.

Cena a efektywność

Cena urządzenia Hypertherm Powermax 65 kształtuje się na poziomie kilkunastu tysięcy złotych, jednak z pewnością nie powinna być powodem do rezygnacji z zakupu. Za wyborem tego nowoczesnego modelu przemawiają jego trwałość, efektywność i efekty pracy. Cechy takie jak duża wydajność energetyczna czy wysoka trwałość materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że urządzenie jest o wiele tańsze w eksploatacji od tradycyjnych rozwiązań. Ponadto niezrównana jakość cięcia i żłobienia eliminuje potrzebę żmudnego i czasochłonnego szlifowania krawędzi.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

przecinarki plazmowe hypertherm powermax

Charakterystyka przecinarki Hypertherm Powermax 65 A

Prezentowana przecinarka plazmowa stanowi przykład nowoczesnego urządzenia, wyposażonego w wiele innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań technicznych. Ich celem jest poprawa parametrów pracy takich jak czas i jakość cięcia, efektywność, trwałość i okres bezawaryjnej pracy czy komfort obsługi. Składają się na to:

  • technologia SpringStart™ odpowiedzialna za niezmienność warunków rozruchu oraz trwałość palników,
  • technologia Smart Sense™, dzięki której ciśnienie powietrza jest automatycznie dostosowywane do długości palnika i trybu roboczego,
  • odporne na wysokie temperatury i bardzo trwałe palniki Duramax™,
  • wysoka tolerancja napięcia, dzięki której wydajniej pracują generatory silnikowe,
  • ulepszona osłona Hypertherm Powermax 65 A, która ogranicza osadzanie się żużlu, a w efekcie również korzystnie wpływa na płynność cięcia ciągniętego,
  • duża wydajność energetyczna.

Zastosowane technologie i rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne sprawiają, że przecinarka Hypertherm Powermax 65 jest niezbędnym i sprawdzonym elementem wyposażenia każdej firmy zajmującej się obróbką metali.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.