Obrotnica do rur i profili. Maszyny CNC do cięcia | Martex CNC ...

Obrotnica do rur i profili

System do cięcia rur oraz profili, który umożliwia wycinanie elementów do budowania konstrukcji rurowych, jak rurociągi, rusztowania, stelaże, konstrukcje budynków i hal czy wiele innych. Wypalarka plazmowa z obrotnicą do rur i profili zawiera zestaw do cięcia plazmowego, obrotnicę CNC oraz oprogramowanie sterownika.

Precyzyjne maszyny CNC do cięcia rur i profili

Obrotnica do rur pozwala na cięcie tego elementu, wycinanie otworów prostokątnych, fasol itp. z wykorzystaniem suportu gazowego lub plazmowego. Obrotnica umożliwia także cięcie profili o różnych kształtach. Dzięki przedłużonemu portalowi obrotnicy możliwe jest także cięcie wielkogabarytowych detali ustawionych poza stołem roboczym. To profesjonalna i precyzyjna maszyna o pełnej powtarzalności wycinania o spawanej konstrukcji połączonej z najwyższej klasy podzespołami.

Obrotnica do profili i rur występuje w zakresie średnic 40-300 mm. Maszyna zawsze dostosowywana jest do indywidualnych wymagań klienta.

Dołączone do maszyny oprogramowanie jest intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. Umożliwia rozpoczęcie prac nawet operatorom nieposiadającym dużego doświadczenia w zakresie obróbki CNC.

Optymalizacja procesu produkcyjnego dzięki obrotnicy do rur

Wysoka dokładność cięcia osiągana za pomocą maszyny CNC do profili i rur gwarantuje powtarzalność wykonywanych komponentów oraz ułatwia ich późniejsze dopasowanie i spawanie. Czas potrzebny do wykonania konstrukcji spawanych z profili okrągłych wytworzonych przy użyciu obrotnicy znacząco skraca się w porównaniu do realizacji metodami tradycyjnymi.

Sprawdź też przecinarki plazmowe CNC w naszej ofercie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

    Optimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.