Kompresory tłokowe | Martex CNC - producent maszyn CNC ...

Kompresory tłokowe

Sprężarki tłokowe żeliwne

Seria GK (na zbiorniku poziomym)

Kompresory tłokowe: skuteczne zasilanie urządzeń pneumatycznych

Kompresory tłokowe, jakie można zakupić w firmie Martex CNC zaliczają się do urządzeń nowoczesnych, sprawnych i doskonale wywiązujących się ze swojego przeznaczenia. Ich zadaniem jest zasilanie urządzeń pneumatycznych.

Oferowane sprężarki tłokowe można zakupić w kilku wariantach, w zależności od tego, gdzie i w jakim celu będą używane. Na stronie firmowej dokładnie zaprezentowano wszystkie właściwości tego sprzętu, a więc żaden z klientów nie powinien mieć problemu z wyborem odpowiedniego. Często kompresory tłokowe stanowią uzupełnienie innych maszyn, odpowiadających za produkcję sprężonego powietrza. Dwie główne funkcje, jakie dla wskazanych urządzeń przewidział producent kompresorów tłokowych to sprężanie oraz oczyszczanie powietrza. Każda maszyna składa się ze zbiornika, w jakim gromadzi się sprężony gaz oraz z wydajnego silnika. Urządzenia zasilane są prądem sieciowym i działają bez przeszkód w normalnych warunkach pracy. Prosta konstrukcja przekłada się na ich niezawodność i trwałość. Każdy zbiornik zrobiony jest z wysokojakościowej stali, wobec czego nie ma mowy o pęknięciach i ewentualnym rozprężeniu.

Kompresory tłokowe: gwarancja pracy w cichych warunkach

Zaprezentowane kompresory tłokowe przemysłowe to ciche urządzenia. W porównaniu z innymi kompresorami ich poziom głośności jest niewielki. Dzięki temu, że nie wytwarzają hałasu, poprawiają warunki pracy w konkretnym zakładzie. Poza tym nie są szkodliwe dla zdrowia pracowników, co potwierdza zgodność z normami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dodatkowo sprężarki tłokowe zalicza się do urządzeń ekonomicznych, ponieważ ich utrzymanie nie jest drogie. O tym, jaki model wybrać, można dowiedzieć się, zapoznając z opisami poszczególnych urządzeń. Głównie liczy się moc silnika, ponieważ to na podstawie tego parametru można dokładnie dookreślić, czy maszyna spełni w wyznaczonych warunkach wybrane dla niej zadania.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

    Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

    Optimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.