Hypertherm Powermax 45A przecinarka plazmowa | Martex CNC ...
Przecinarka plazmowa

Hypertherm Powermax 45A

Przecinarka Hypertherm Powermax 45A

Hypertherm Powermax 45 A jest nowoczesną przecinarką plazmową z rodziny Powermax, zaprojektowaną z myślą o cięciu plazmą powietrzną elementów metalowych o maksymalnej grubości 12 mm.

Zaletą urządzenia jest niewielki rozmiar, który pozwala na wygodne przenoszenie go wszędzie tam, gdzie jego wykorzystanie jest niezbędne. Hypertherm Powermax 45 A jest prosta w obsłudze, a opatentowana technologia cięcia ciągniętego sprawia, że czemu może być użytkowana również przez osoby z niewielkim doświadczeniem.

Inwestycja, która się opłaci

W firmach, w których każdego dnia wykonuje się cięcie i żłobienie metali o niewielkiej grubości, z pewnością dobrym wyborem będzie model Hypertherm Powermax 45. Z pewnością inwestycja szybko się zwróci, dzięki skróceniu czasu wykonywania zadań oraz poprawie jakości cięcia. Model jest też wyposażony w zestaw materiałów eksploatacyjnych, za pomocą których można tworzyć rozmaite kombinacje, zwiększając zakres zastosowań przecinarki. W efekcie staje się ona uniwersalnym i wszechstronnym narzędziem.

3 lata gwarancji
na przecinarkę plazmową

przecinarki plazmowe hypertherm powermax

Charakterystyka przecinarki Hypertherm Powermax 45 A

Model Hypertherm Powermax 45 A jest wyposażony w opatentowany system cięcia plazmą powietrzną, zaprojektowany i wykonany z myślą o jak największej efektywności pracy i jak najlepszych efektach. Do zalet tego urządzenia można zaliczyć między innymi:

 • bardzo wysoką wytrzymałość,
 • niezawodność nawet w trudnych warunkach pracy (Hypertherm Certified™),
 • innowacyjny system chłodzenia Powercool™, który zwiększa trwałość komponentów i sprawia, że urządzenie długo pracuje bezawaryjnie,
 • większą szybkość cięcia niż w systemach paliwowo-tlenowych (o 188% w przypadku stali miękkiej o grubości 6 mm),
 • niezrównaną jakość cięcia i żłobienia dzięki zastosowaniu opatentowanych materiałów eksploatacyjnych.

Przecinarka Hypertherm Powermax 45 jest wyposażona w interfejs CNC, który zapewnia wysoki poziom kontroli nad parametrami pracy. Ponadto urządzenie ma również złącze palnika FastConnect™, które zwiększa uniwersalność jego zastosowania. W efekcie Hypertherm Powermax 45 A sprawdza się zarówno w pracy ręcznej, jak i zautomatyzowanej.

Materiały eksploatacyjne Hypertherm

ZAPYTAJ O OFERTĘ

  Zapoznałem się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą: Polityka prywatności.

  Optimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.